Wypełnianie zmarszczek

Wypełnianie zmarszczek polega na bezbolesnym wstrzyknięciu preparatu naturalnie występującego w skórze. Do zabiegów wypełniania zmarszczek, używamy sprawdzonych i certyfikowanych wypełniaczy dzięki, którym można uzyskać wspaniałe efekty w wygładzeniu zmarszczek.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy w postaci żelu wstrzykuje się w linię zmarszczki. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem. Zabieg likwiduje niektóre zmarszczki i bruzdy, oraz modeluje zmieniony z wiekiem kształt twarzy.

Radiesse

W dzisiejszych czasach większość z nas zdaje sobie sprawę z tego jak ważny jest kolagen. Kolagen sprawia, że skóra jest jędrna, elastyczna. Gdy to zaczyna się zmieniać, wówczas zaczynamy zauważać zmarszczki oraz inne zmiany na skórze. Ubywanie kolagenu powoduje utratę objętości i elastyczności skóry.

Ellanse

Nowa technologia wypełniaczy do wstrzykiwania głęboko w skórę w oparciu o polikapronolakton, z możliwością wyboru długości utrzymywania się efektu zabiegowego. Jest biostymulatorem czyli substancją stymulującą syntezę naszego własnego kolagenu, polimer medyczny, który można znaleźć w certyfikowanych produktach np. szwy, implanty.

Scroll to Top
Call Now Button