Vi-peel

Pilingi medyczne nowej generacji.
Preparat Vi Peel został wyprodukowany w Kaliforni i jest najbardziej pożądanym przez gwiazdy Hollywood pilingiem. Polecany jest między innymi przez takie gwiazdy kina jak Demi Moore czy Sharon Stone.

Pozwala osiągnąć spektakularne efekty w ciągu zaledwie jednego tygodnia: niweluje drobne zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone pory oraz inne niedoskonałości. Zabieg jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry, szybki i praktycznie bezbolesny.

Już po tygodniu od zabiegu Pacjent stwierdza znaczącą poprawę stanu skóry: skóra nabiera blasku, drobne zmarszczki stają się niewidoczne a jej koloryt i faktura widocznie się poprawia.

Skład:
Dostępne są 4 rodzaje pilingów. Różnią się one od siebie składem i stężeniem odpowiednich składników aktywnych ,w zależności od typu skóry ,a więc jej potrzeb i  kondycji.

W preparacie wykorzystano wszystkie dostępne substancje o udowodnionym działaniu, również na poziomie komórkowym, co powoduje, że nie działa tylko na zasadzie złuszczania i tak już martwego naskórka ale działa obkurczająco na rozszerzone pory oraz pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny.

Formuła Vi Peel to: TCA, fenol, kwas salicylowy, kwas tretinoinowy oraz witamina C – składniki te będące w odpowiednich proporcjach stanowią o sukcesie i bezpieczeństwie działania pilingu.

 

Dla kogo?

Do zabiegu kwalifikuje się każdy typ skóry: wrażliwa, naczynkowa, sucha i trądzikowa, Wskazaniem estetycznym są drobne zmarszczki i przebarwienia,spadek napięcia i gęstości skóry,skóra starzejąca się.
Jak wygląda zabieg preparatem Vi Peel?

Przed zabiegiem nie są wymagane od pacjenta żadne specjalne przygotowania, a jedynym dyskomfortem jaki może wystąpić podczas zabiegu jest  uczucie pieczenia ,które jednak po chwili mija. Sama aplikacja preparatu trwa kilka minut, w drugim dniu utrzymuje się rumień,w trzecim dniu skóra zaczyna się łuszczyć i trwa to 2-3 dni ,a już po siedmiu dniach od zabiegu uzyskujemy doskonałe efekty – skóra jest wyraźnie odmłodzona, napięta,drobne zmarszczki wygładzają się

Jak często można stosować piling medyczny?

Aby zniwelować oznaki starzenia się skóry wystarczający jest 1 zabieg,ale dla podtrzyma nia efektu zabieg można powtórzyć już za 3 miesiące .
Zalety pilingu Vi Peel:

  • zapewnia stosunkowo krótki okres wyłączenia z czynności dnia codziennego
  • jest jedynym pilingiem bezpiecznym dla okolic oczu, szyi ,dekoltu,piersi i dłoni
  • znacznie spłyca drobne zmarszczki i poprawia jędrność skóry
  • znakomicie redukuje uszkodzenia posłoneczne, leczy przebarwienia i inne objawy starzenia się skóry
  • jest doskonałą odpowiedzią na trądzik i spowodowane nim drobne blizny
  • i co najważniejsze: Vi Peel stymuluje produkcję kolagenu i elastyny sprawiając, że skóra zyskuje typowe cechy skóry młodej – jednolity koloryt i sprężystość,jest pilingiem ,który nie tylko złuszcza naskórek,ale przebudowuje skórę właściwą,co jest podstawowym elementem odmłodzenia skóry.
Scroll to Top
Call Now Button