Plastyka powiek dolnych

W Centrum Medycznym Dormed oferujemy zabiegi chirurgii powiek dolnych przeprowadzane przez doświadczonych okulistów. Zabieg ten jest wykonywany w celu poprawy wyglądu oraz usunięcia worków pod oczami, które mogą sprawiać, że twarz wydaje się zmęczona i przygnębiona.

Usunięcie przepuklin tłuszczowych w obrębie dolnych powiek wykonuje się poprzez nacięcie dolnej powieki około 2 mm poniżej dolnych linii rzęs, dzięki temu linia nacięcia jest dobrze ukryta. Następnie po usunięciu tkanki tłuszczowej nadmiar skóry jest wycinany. Operacja chirurgiczna plastyki powieki dolnej jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Pacjent szybko wraca do normalnego funkcjonowania.

Zabieg chirurgii powiek dolnych trwa zwykle około 1-2 godzin. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń lekarza i unikać aktywności fizycznej przez kilka dni. Może pojawić się opuchlizna i zasinienia w okolicy oczu, ale zwykle ustępuje ona po kilku dniach.

Zabieg chirurgii powiek dolnych w Centrum Medycznym Dormed to bezpieczny i skuteczny sposób na poprawę wyglądu oczu oraz poczucia własnej wartości. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na konsultację z naszymi doświadczonymi okulistami.

Scroll to Top
Call Now Button