Pelleve

Pellevé to nowoczesna metoda w dziedzinie nieinwazyjnego ujędrniania skóry. Zabieg nie wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego. Stosując Pellevé nie ma też potrzeby wykonywania nacięć, dzięki czemu po zabiegu nie występują krwawienia, siniaki czy też blizny. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji ani konieczności pozostania w domu.

Efekty zabiegów Pellevé są szybkie i trwałe, wpływają również na polepszenie jakości cery oraz zmniejszenie wiotkości skóry.

Zabieg Pelleve to amerykański, nieinwazyjny system odmładzania skóry i utrzymywania młodego wyglądu. Polega on na pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu za pomocą energii fali radiowej (RF) tzw. radiofrekwencji.
Pelleve jest zabiegiem bezpiecznym, bezbolesnym i nieinwazyjnym, po zabiegu można natychmiast powrócić do codziennych zajęć (nie pozostawia żadnych widocznych śladów). Zabieg można wykonać o każdej porze roku, w odróżnieniu od laserów, z których nie wolno korzystać w okresie letnim.
Pelleve można łączyć z innymi metodami leczenia zmarszczek z zachowaniem czasowego odstępu między zabiegami.

 

Dla jakich pacjentów polecany jest zabieg Pelleve?
Pelleve polecany jest osobom , które bez interwencji skalpela chcą uzyskać napięcie zwiotczałej skóry, poprawić jej elastyczność a co za tym idzie pozbyć się zmarszczek i uzyskać młody wygląd. Dla osób, które boją się zabiegów z użyciem igły i strzykawki.
Pelleve polecany jest osobom, które bez interwencji skalpela chcą uzyskać napięcie skóry , poprawić  jej elastyczność a co za tym idzie pozbyć się zmarszczek i uzyskać młody wygląd.

Zabieg polecamy w leczeniu :
– obwisły podbródek,
– wiszące, zapadnięte policzki,
– smutny, zmęczony wyraz twarzy,
– zmarszczki wokół ust,
– zmarszczki wokół oczu „kurze łapki”,
– „lwia zmarszczka” (zmarszczki między brwiami),
– zmarszczki liniowe na czole,
– wiszące ramiona,
– skóra wisząca nad kolanami,
– wiotkość skóry między udami,
– wiotkość skóry po porodzie, szybkiej utracie wagi, po zabiegach liposukcji.

Scroll to Top
Call Now Button