Optyk

Oprawy Okularowe

Oprawy Okularowe

Oferujemy szeroką kolekcję opraw okularowych znanych marek dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Bogate wzornictwo i szeroka kolorystyka.

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe

Prowadzimy sprzedaż soczewek kontaktowych. Dbając o klientów noszących soczewki kontaktowe oferujemy płyny do ich pielęgnacji a także przechowywania.

Soczewki okularowe

Soczewki okularowe

Soczewki jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne, fotochromowe, antyrefleksyjne oraz polaryzacyjne, barwione, przeciwsłoneczne, odporne na uderzenia.

OPTYK BYDGOSZCZ

Jesteśmy profesjonalistami.

Z pasją realizujemy wizję salonu przyjaznego klientom. Nasze indywidualne podejście do Państwa jest najlepszą wizytówką. Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu okularów progresywnych i jednoogniskowych, uwzględniając preferencje każdego z Państwa. Gwarantujemy komfort użytkowania okularów wykonanych na nowoczesnych urządzeniach. Dbałość o szczegóły gwarantuje wysoką jakość wykonanych okularów.

Jeśli mają Państwo pytanie – prosimy przejść do zakładki kontakt

W ofercie posiadamy:

  • oferujemy szeroką kolekcję opraw okularowych znanych marek. Są to oprawy dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.
  • bogate wzornictwo i szeroka kolorystyka pozwoli na wybór odpowiedniej pary
  • posiadamy w sprzedaży oprawy okularowe znanych marek takich jak:
  • Ray Ban, Vogue, Tomy Hilfiger, Marc Jacobs, Mango, Liu Jo, Kiss&Kill, Stepper, Armani, Oxydo, Pierre Cardin, Love Belford.

Prowadzimy sprzedaż:

  • soczewek kontaktowych,
  • dbając o klientów noszących soczewki kontaktowe oferujemy płyny do ich pielęgnacji a także przechowywania,
  • posiadamy w sprzedaży akcesoria służące do domowej konserwacji okularów takie jak ściereczki z mikrofibry, płyny do czyszczenia,
  • pamiętamy o etui do okularów i łańcuszkach.

Jeśli mają Państwo pytania – prosimy przejść do zakładki kontakt

Rodzaje soczewek

Soczewki progresywne – okulary progresywne to doskonałe rozwiązanie głównie w przypadku osób, które cierpią na starczowzroczność, czyli tak zwaną presbyopię. Cechą, jaka wyróżnia okulary progresywne jest przede wszystkim płynna ogniskowa. Dzięki jej zastosowaniu skorygowana jest zarówno dal jak i bliż. Można więc powiedzieć, iż okulary progresywne stanowią znakomitą alternatywą dla soczewek dwuogniskowych, przy czym są to produkty znacznie bardziej estetyczne i korygują również odległości pośrednie.

Soczewki jednoogniskowe – są to produkty, które umożliwiają korekcję wady wzroku tylko jednej odległości: bliży lub dali. Ich zastosowanie jest więc ograniczone (np. tylko do chodzenia, czytania czy oglądania telewizji).

Soczewki dwuogniskowe – składają się z dwóch części o różnych ogniskowych, dzięki czemu wykorzystywane być mogą do korekcji zarówno dali (górna część) jak i bliży (dolna część). Okulary dwuogniskowe oferują więc zakres korekcji wad wzroku zbliżony do zakresu jaki oferują okulary progresywne, natomiast mają one mniejsze walory estetyczne i nie korygują odległości pośrednich.

Soczewki fotochromowe – charakterystycznym dla soczewek fotochromowych jest zabarwianie się pod wpływem słońca. W zależności od natężenia światła nie mają one żadnego zabarwienia, posiadają częściowe lub całkowite zabarwienie. Soczewki fotochromowe podczas dużego nasłonecznienia przypominają okulary przeciwsłoneczne.

Soczewki antyrefleksyjne (antyodblaskowe) – te nowoczesne soczewki nie odbijają światła, przez co doskonale sprawdzają się podczas pracy przy komputerze, jazdy samochodem czy też podczas prac biurowych. Powłoka antyrefleksyjna musi być koniecznie stosowana w przypadku soczewek o wyższym współczynniku załamania.

Soczewki polaryzacyjne – dzięki zastosowanej technologii do oka dochodzi tylko światło nieodbite. Korzystanie z okularów z soczewkami polaryzacyjnymi szczególnie zalecane jest turystom, wędkarzom oraz kierowcom.

Soczewki barwione, przeciwsłoneczne.

Soczewki o wysokim indeksie (redukcja grubości w oprawce).

Soczewki odporne na uderzenia – polecane wszystkim sportowcom oraz osobom aktywnym.

Soczewki do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności.

Scroll to Top
Call Now Button