NucleoFill

NucleoFill – lifting na poziomie komórkowym.

Preparat do biostymulacji i odnowy skóry, opracowany na bazie polinukleotydów, pochodzenia naturalnego. Polinukleotydy to fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, występujące w organizmie ludzkim. Polinukleotydy przyłączają duże ilości cząsteczek wody, zwiększając nawilżenie tkanek oraz wpływają także na wzrost fibroblastów, komórek odpowiedzialnych za ciągłą odbudowę skóry. Pełnią też ważną funkcję w zwalczaniu wolnych rodników, skutecznie zabezpieczając skórę przed ekspozycją na słońce tym samym hamują fotostarzenie.

JAK DZIAŁA NUCLEOFILL?

Potrójne działanie na poziomie komórkowym daje efekty odmłodzenia przy jednoczesnym dogłębnym nawilżeniu skóry. NucleoFill – lifting  jest innowacyjnym zabiegiem, który wykorzystując wspaniałe właściwości polinukleotydów, działa na trzech poziomach, pobudzając skórę do odbudowy. W wyniku działania tego produktu skóra staje się nawilżona, jędrna i napięta, przez co uzyskujemy promienny, zdrowy i wypoczęty wygląd.

  • NucleoFill Medium zawiera 1,5ml 2% polinukleotydu (preparat dobierany w zalezności od stanu skóry)
  • NucleoFill Strong  zawiera 1,5ml 2,5% polinukleotydu (preparat dobierany w zalezności od stanu skóry)
  • NucleoFill Soft Plus Eyes – preparat przeznaczony do biorestrukturyzacji delikatnej skóry okolicy oka (powieki górnej i dolnej)

Efekty zabiegu:

– lifting
– zagęszczenie skóry
– nawilżenie
– działanie antyoksydacyjne

Działanie antyoksydacyjne preparatu Nuceofill.

Kolejny mechanizm to wiązanie wody przez polinukleotydy, co zapewnia długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie skóry, dzięki czemu czemu skóra zyskuje jędrność i nawilżenie. Zabieg powoduje, że skóra zaczyna  ulegać zagęszczeniu, regeneacji  oraz ujędrnieniu, a działanie antoksydacyjne i nawilżające wspomaga jej młody wygląd. W konsekwencji skóra stanie się pełna blasku oraz poprawia się jej koloryt, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu. Efekt będzie wyraźny i naturalny.

Scroll to Top
Call Now Button