fbpx
Tel kom: 793-864-289   |  email: .

Początki odmładzania spod znaku Aptos sięgają ponad 16 lat wstecz. Od tamtej pory metody były regularnie unowocześniane, uzupełniane i rozwijane, przez co obecnie prezentują bogatą i skuteczną ofertę korygowania opadających tkanek miękkich, przez specjalistów nazywanych ptozami.

lifting-szyi.jpg

Zabiegi z użyciem rozpuszczalnych nici Aptos, czyli metody Excellence i Light Lift, mogą być wykonane nawet w przypadku bardzo cienkiej skóry lub przy cienkiej warstwie tkanki tłuszczowej. Zabieg dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom.
 
Wskazania do zabiegu
Zabiegi metodami Excellence i Light Lift mają na celu lifting obszaru twarzy i szyi oraz ciała. W przypadku Excellence wskazaniami są lekkie oznaki zwiotczenia i opadania tkanek miękkich. Technika Light Lift jest w stanie poradzić sobie także ze stopniem bardziej zaawansowanym występujących ptoz. Zabiegi są polecane, by podnieść brwi i poprawić ich linię, zredukować zmarszczki wargowo-nosowe, wymodelować owal twarzy, żuchwę i podbródek, pozbyć się zmian zanikowych twarzy i szyi, wyeliminować asymetrię twarzy.
 
Przeciwwskazania
Zabiegi Excellence i Light lift z użyciem nici Aptos nie mogą być przeprowadzone w okresie ciąży i karmienia piersią. Wśród innych przeciwwskazań znajdują się takie przypadłości jak: choroby autoimmunologiczne, kolagenoza, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie (II i III stopień), hemofilia, zaburzenia psychiczne i neurotyczne, stany zapalne i nowotwory w obszarze zabiegu, tendencja do przerostu i bliznowacenia, zaburzenia krwi, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.
 
 
nici-aptos.jpg

 

 

 

 

 
Copyright Dormed © 2020. All Rights Reserved.
Created by Bikam Marketing