Linerase

LINERASE – KOLAGENOWA BIOREGENERACJA SKÓRY

 

HETEROLOGICZNY KOLAGEN TYPU I

Zdrową i młodą skórę zawdzięczmy dzięki głównie dzięki kolagenowi. Po 25 roku życia ubywa nam kolagenu średnio 1.5 rocznie czego efektem jest powstawanie zmarszczek.

Możemy temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem jest uzupełnianie niedoboru kolagenu. Podając preparat Linerase pobudzamy fibroblasty do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu. Linerase to nowoczesny i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego, zarejestrowany jako wyrób medyczny. Preparat nie wywołuje skutków ubocznych i reakcji alergicznych. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typ I, przeznaczony do zabiegu medycyny estetycznej, a kuracja ta może stać się przełomem w walce z oznakami starzenia. Preparat stosujemy na twarz, szyję, dekolt, oraz inne części ciała.

Kuracja składa się z 2-4 zabiegów ,a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach.

Linerase to innowacyjna terapia, której zadaniem jest regeneracja i odbudowa skóry, a tym samym przywrócenie jędrności, sprężystości i blasku. Intensywnie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych, przyczyniając się do poprawy kondycji skóry. Preparat przeznaczony jest do remodelingu, wygładzenia zmarszczek, rozstępów i redukcji wiotkości skóry.

Po terapii skóra jest znacznie odmłodzona i zagęszczona. Nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, a procedura zabiegu jest małoinwazyjna, dzięki czemu nie wymaga rekonwalescencji.

Zabieg preparatem LINERASE może być bezpiecznie stosowany nawet u osób młodych. To lekarz decyduje o tym, czy powinniśmy poddać się terapii kolagenowej. Zabieg można stosować profilaktycznie po  25 roku życia w celu utrzymania prawidłowego poziomu kolagenu oraz zahamowania procesów starzenia. W wieku 40 +  dla odzyskania utraconej jędrności i gęstości skóry. Preparat wykorzystywany jest również  leczniczo w celu redukcji blizn i rozstępów.

Scroll to Top
Call Now Button