LightEYES

Light EYES Ultra to innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Ta wyjątkowa kombinacja, jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów, jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Efekty

  • poprawa mikrokrążenia
  • zwiększenie elastyczność skóry wokół oczu
  • wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu
  • zmniejszenie objętości płynów gromadzonych wokół oczu

Wskazania

  • Cienie pod oczami
  • Obrzęk powiek
  • Korekcja cienkich zmarszczek

Główne składniki Light Eyes:

Ruszczyk

Działa korzystnie na system naczyń krwionośnych, na który ma silny tonizujący wpływ. Dodatkowo posiada silne właściwości drenujące.

Jagoda

Antyoksydanty zawarte w owocach jagód sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna i trwała. Hamują działanie wielu enzymów odpowiedzialnych za destrukcję kolagenu oraz tych zmniejszających elastyczność tkanek. Antyoksydanty mają także pozytywny wpływ na ścianki naczyń krwionośnych, redukując poziom odkładających się tam glikoprotein sprzyjają w ten sposób normalizacji odporności i elastyczności naczyń

Rozmaryn

Ma właściwości tonizujące i stymulujące krązenie krwi, przez co wywiera działanie silnie drenujące skórę okolicy oka.

Heksapeptydy

Biopeptyd argilerine działa w sposób zbliżony do zastrzyków z botuliny, redukuje zmarszczki mimiczne. Rozciąga zmarszczki dzięki zdolności hamowania nadmiernej kurczliwości fibroblastów i redukuje presję na kolagen, generując efekt rozkurczania. Ta substancja powstała z kombinacji 6 aminokwasów działających na skórę, redukująca napięcie mięśni skóry.

Kwas hialuronowy

Dobrze już znany i ceniony składnik w medycynie estetycznej jest elementem decydującym o skuteczności tej wyjątkowej kombinacji.

Zaleca się wykonanie kilku zabiegów (2-4) w zależności od stanu skóry, nie częściej niż raz na 10 dni.

Scroll to Top
Call Now Button