Laser CO2

Centrum Medyczne Dormed oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry, w tym zabiegi laserowe. Jednym z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych zabiegów w Centrum Medycznym Dormed jest laser frakcyjny.

Laser CO2 jest nieinwazyjnym i bezpiecznym zabiegiem, który polega na wytwarzaniu mikroskopijnych otworów na powierzchni skóry za pomocą wiązki laserowej. Dzięki temu skóra zostaje stymulowana do produkcji kolagenu, co pozwala na redukcję zmarszczek, blizn, przebarwień i innych niedoskonałości skóry.

Zabieg jest skuteczny zarówno w przypadku skóry twarzy, jak i ciała. Efekty widoczne są już po pierwszej sesji, a pełny efekt można zobaczyć po kilku zabiegach. Laser frakcyjny jest także bezpieczny i mało inwazyjny, w trakcie zabiegu pacjent może odczuwać jedynie delikatne mrowienie, a po jego zakończeniu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta.

Centrum Medyczne Dormed oferuje zabieg z użyciem lasera co2 w oparciu o nowoczesne technologie. Zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, co pozwala na uzyskanie najlepszych efektów.

Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego rozwiązania dla swojej skóry, zabieg z użyciem lasera co2 w Centrum Medycznym Dormed jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i poznać szczegóły zabiegu.

Scroll to Top
Call Now Button