Happy Lift

Lifting nitkowy to małoinwazyjna metoda modelowania twarzy i szyi, która pozwala na uzyskanie efektów w największym stopniu przypominających wynik operacji plastycznej ale w odróżnieniu od niej nie pozostawia żadnych blizn a efekt kosmetyczny jest bardzo naturalny.

O jej skuteczności decyduje przede wszystkim użycie cienkich, wchłanialnych nici Happy Lift. Ich skład chemiczny niemal nie różni się od innych stosowanych w chirurgii wchłanialnych nici. Z drobną różnicą – w przypadku nici Happy Lift czas wchłaniania się został wydłużony do minimum ośmiu miesięcy, dzięki czemu efekt liftingujący jest trwalszy niż przy zastosowaniu standardowych nici.

Nici Happy Lift posiadają mikroskopijne haczyki, dzięki którym efekt liftingu możliwy jest do osiągnięcia bez użycia skalpela! Co więcej, efekty zabiegu są porównywalne do tradycyjnego liftingu! Jak to możliwe? Wspomniane już haczyki zaczepiają się w tkance podskórnej, co pozwala specjalistom dowolnie podciągać i modelować zwiotczałą skórę. W ten sposób nici Happy Lift stają się swojego rodzaju rusztowaniem dla skóry, która w trakcie zabiegu jest przemieszczana na dawne miejsce.

Happy Lift to więcej niż lifting! Zabieg pobudza tworzenie nowych włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, przez co realnie wpływa na przebudowę dotychczasowej struktury skóry, a co za tym idzie stymuluje ją do zwalczania i opóźniania procesów starzenia. Jak to możliwe? To banalnie proste – odbudowane struktury kolagenowe tworzą sieć przypominającą rusztowanie, które w naturalny sposób podtrzymują tkanki we właściwym miejscu.

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu stosowane jest znieczulenie miejscowe. Nić Happy Lift wkłada się do specjalnej igły i wprowadza pod skórę. Haczyki, działając jak małe kotwice i zaczepiają się w tkance podskórnej i za ich pomocą chirurg przesuwa obwisłą skórę. Linie przebiegania nici są ściśle ustalone i wcześniej bardzo precyzyjnie określa się ich planowane położenie.
Przeciwwskazania
Happy Lift nie może być wykonany w okresie ciąży bądź karmienia piersią. Przeciwwskazaniem są także: nowotwór, choroby autoimmunologiczne, niewyrównana cukrzyca, tendencje do powstawania bliznowców, zakażenia okolicy zabiegu, infekcje wirusowe, jak również choroby drobnoustrojowe.
Scroll to Top
Call Now Button