Hair Care

Mezoterapia skóry głowy jest bardzo skuteczną metodą w profilaktyce wypadania włosów. Specjalnie przygotowane koktajle substancji odżywiających włosy powodują, że następuje regeneracja struktury włosa, zostaje zahamowany proces wypadania, a w 20% przypadków możliwe jest nawet odrastanie włosów.

Wskazania:

  • wypadanie włosów
  • łysienie androgenowe
  • łysienie plackowate
  • słabe i wymagające silnego odżywienia włosy

HAIR – REWITALIZACJA WŁOSÓW

Hair to gotowa do użycia formuła rewitalizacyjna, która zawiera kwas fosfatydyloholinowy, ryboflawinę (witamina b2), nadtlenek dysmutazy i kompleks aminokwasowy. Zadaniem tych składników jest jednoczesna stymulacja cebulki włosa i poradzenie sobie z różnymi rodzajami łysienia.

Wskazania:

  • łysienie męskie i żeńskie.
  • męskie łysienie przednio-ciemieniowe.
  • promienie UV, stres, sytuacje poinfekcyjne,
  • nieodpowiednie odżywanie, łysienie plackowate.
  • wypadanie włosów po ciąży i w trakcie menopauzy.

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Kwas fosfatydyloholinowy:

Zwiększa i stymuluje namnażanie się kilku typów komórek i działa w cyklu komórkowym, zwłaszcza w fazach G1 i S. Stymuluje wzrost i namnażanie komórek nabłonkowych cebulki włosa. Przystopowuje powstrzymujący efekt TGF-b1, który uruchamia fazę wzrostu włosa.

Ryboflawina ( witamina B2):

W naturze występuje w roślinnych i zwierzęcych pokarmach ( rośliny liściaste, wątroba, serce, nerki i po chodne mleka). Odgrywa ochronna rolę dla włosów, oczu, skóry, paznokci i mięśni. Jest głównym czynnikiem w reakcjach oksydacyjno-redukcyjnych energetycznego metabolizmu kilku komórek( wliczając w to też komórki cebulek włosowych).

Nadtlenek dysmutazy:

Od narodzin, wolne rodniki są aktywne w naszym ciele, lecz podczas życia ich liczba wzrasta jako rezultat zewnętrznych czynników niszczących: zanieczyszczenie elektromagnetyczne, chemiczne i środowiskowe.

Głównym składnikiem uzyskanym z nasion melona jest nadtlenek dysmutazy( SOD), który działa bezpośrednio jako przeciwutleniacz na system odpornościowy.

Opakowanie:

Produkt, w formie kosmetycznego sterylnego roztworu do profesjonalnego użytku, zawiera 5 fiolek po 10 miligramów każda, przeznaczonych do użycia w trakcie 5 do 10 zabiegów.

Scroll to Top
Call Now Button