Tel kom: 793-864-289   |  email: .

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy

- glikozoaminoglikan (rodzaj polisacharydu), który występuje we wszystkich organizmach żywych . Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w naskórku. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry.

Kwas hialuronowy w postaci żelu wstrzykuje się w linię zmarszczki. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem. Zabieg likwiduje niektóre zmarszczki i bruzdy, oraz modeluje zmieniony z wiekiem kształt twarzy. W efekcie zabiegu większość zmarszczek i bruzd całkowicie znika. Wypełniacze (Voluma - gęstszy kwas hialuronowy) wykorzystuje się także do modelowania twarzy - np. powiększania ust, zaznaczania kości policzkowych, podnoszenia kącików ust, zmniejszania bruzd w okolicy „doliny łez”, oraz do uzupełniania zaniku objętości twarzy.

Kwas hialuronowy charakteryzuje się doskonałą tolerancją, całkowicie integruje się z tkankami skóry. Efekty są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie. Przed zabiegiem miejsca, w które chcemy podać preparat, smarujemy kremem (AneStop, EMLA), który w swoim składzie zawiera środek znieczulający. Podawane są bardzo cienkimi igłami, co zmniejsza doznania bólowe. Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. Rezultat można obejrzeć natychmiast . Zabiegi nie powodują wyłączenia pacjenta z codziennego życia. Okres utrzymywania się efektu początkowego zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami. Większość pacjentów decyduje się na ten zabieg po upływie 6-12 miesięcy od pierwszego zabiegu wygładzania zmarszczek lub korekcji konturów twarzy.

 

Radiesse

W dzisiejszych czasach większość z nas zdaje sobie sprawę z tego jak ważny jest kolagen. Kolagen sprawia, że skóra jest jędrna, elastyczna. Gdy to zaczyna się zmieniać, wówczas zaczynamy zauważać zmarszczki oraz inne zmiany na skórze. Ubywanie kolagenu powoduje utratę objętości i elastyczności skóry.

Modelowanie konturu twarzy
Zastosowanie wypełniacza RADIESSE™ powoduje zwiększoną produkcję naturalnego kolagenu
radiese.jpgi skuteczną poprawę objętości skóry. Efekt kuracji utrzymuje się przez rok, a u części pacjentów przez ponad rok.

Korzyści RADIESSE

  • Dobrze tolerowany
  • Nie wymaga przeprowadzania testów alergicznych
  • Bezpieczny w użyciu: na całym świecie wykorzystano ponad 2 miliony strzykawek
    z wypełniaczem - dane na rok 2010.
  • Natychmiastowy efekt dzięki elastycznej matrycy żelowej
  • Długotrwałe efekty dzięki stymulacji produkcji kolagenu
  • Skuteczna poprawa objętości skóry oraz intensyfikacja produkcji kolagenu

 

 

Ellanse

Nowa technologia wypełniaczy do wstrzykiwania głęboko w skórę w oparciu o polikapronolakton , z możliwością wyboru długości utrzymywania się efektu zabiegowego. W zależności od rodzaju preparatu stabilny efekt utrzymuje się od 12 miesięcy do 4  lat. Wskazania zabiegowe to korygowanie zmarszczek i fałdów, nadawanie objętości, modelowanie konturu i rzeźbienie. Znakomicie sprawdza się w odmładzaniu skóry dłoni i w procedurach odmładzających skórę szyji.

 

 
 
Copyright Dormed © 2020. All Rights Reserved.