fbpx
Tel kom: 793-864-289   |  email: .

LINERASE - KOLAGENOWA BIOREGENERACJA SKÓRY

HETEROLOGICZNY KOLAGEN TYPU I

 Zdrową i młodą skórę zawdzięczmy dzięki głównie dzięki kolagenowi. Po 25 roku życia ubywa nam kolagenu średnio 1.5 rocznie czgo efektem jest powstawanie zmarszczek.

Możemy temu przeciwdziałać ,a najlepszym sposobem jest uzupełnianie niedoboru kolagenu .Podając preparat Linerase pobudzamy fibroblasty do wytwarzania włókien ,endogennego kolagenu. Linerase to nowoczesny i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego,zarejestrowany jako wyrób medyczny.Preparat nie wywołuje skutkow ubocznych i reakcji alergicznych. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typ I,przeznaczony do zabiegu medycyny estetycznej ,a kuracja ta może stać się przełomem w walce z oznakami starzenia. Preparat stosujemy na twarz,szyję, dekolt,oraz inne części ciała.

Kuracja składa się z 2-4 zabiegów ,a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach.

 

linerase.jpg

 

Linerase to innowacyjna terapia, której zadaniem jest regeneracja i odbudowa skóry, a tym samym przywrócenie jędrności, sprężystości i blasku. Intensywnie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych, przyczyniając się do poprawy kondycji skóry. Preparat przeznaczony jest do remodelingu, wygładzenia zmarszczek, rozstępów i redukcji wiotkości skóry.

Po terapii skóra jest znacznie odmłodzona i zagęszczona. Nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, a procedura zabiegu jest małoinwazyjna, dzięki czemu nie wymaga rekonwalescencji.

Zabieg preparatem LINERASE może być bezpiecznie stosowany nawet u osób młodych. To lekarz decyduje o tym, czy powinniśmy poddać się terapii kolagenowej. Zabieg można stosować profilaktycznie po  25 roku życia w celu utrzymania prawidłowego poziomu kolagenu oraz zahamowania procesów starzenia. W wieku 40 +  dla odzyskania utraconej jędrności i gęstości skóry. Preparat wykorzystywany jest również  leczniczo w celu redukcji blizn i rostępów.

 

 

 

 

 
Copyright Dormed © 2020. All Rights Reserved.
Created by Bikam Marketing