Produkty krwiopochodne wytwarzane z krwi lub jej składników wykorzystywane są w medycynie od wielu lat z uwagi na zawartość substancji odpowiedzialnych za stymulację procesów naprawczych. Osocze bogatopłytkowe jest z powodzeniem stosowane w wielu dziedzinach medycyny od ponad 30 lat, a jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami.

Zabieg (wampirzy lifting) z wykorzystaniem PRP jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów kosmetycznych z uwagi na 100 % biokompatybilność i immunologiczną neutralność,dzięki czemu nie niesie za sobą ryzyka reakcji uczuleniowych.

Zabiegi z zastosowaniem PRP pozwalają w krótkim czasie osiągnąć bardzo dobre rezultaty w redukcji wiotkości skóry ,zlokalizowanej w delikatnych okolicach (oczu ,szyi ,dekoltu ,dłoni i całej twarzy ) ,w leczeniu blizn , rozstępów ,w przyspieszeniu gojenia i łysienia.

Jedną z podstawowych technik aplikacji osocza bogatopłytkowego jest mezoterapia igłowa polegająca na dostarczeniu osocza bezpośrednio do skóry właściwej .Głębokość iniekcji dobieramy w zależności od wskazania oraz miejsca poddanego zabiegowi.

Mezoterapię należy wykonywać w seriach w odstępach 2 – 4 tygodniowych.

 
Copyright Dormed © 2020. All Rights Reserved.
 

facebook.png