fbpx
Tel kom: 793-864-289   |  email: .

Centrum Medyczne Dormed Bydgoszcz

Dormed  to miejsce gdzie styka się wiedza specjalistyczna, doświadczenie, technologia z indywidualnym podejściem do pacjenta. Doskonałe rezultaty zabiegów, jakie są osiagane w naszym centrum to efekt zaangażowania oraz współpracy zespołu wyjątkowych ludzi, dla których postawione cele są tak samo ważne, jak dla jej właścicieli.

 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Dr n. med. Dorota Lorkowska- Czosnyka z Zespołem
 
 

Centrum medycyny estetycznej i chirurgi plastycznej


Historia i misja Dormed

Centrum Medyczne Dormed powstało w 1991 roku z inicjatywy Dr n. med. Doroty Lorkowskiej- Czosnyka, który starała się stworzyć miejsce wypełniające lukę na rynku gabinetów medycyny estetycznej. Misją centrum jest łączenie specjalistycznej wiedzy z najnowszą technologią, do uzyskiwania doskonałych efektów terapeutycznych. Z biegiem lat do zespołu Centrum Medycznego Dormed dołączyli kolejni specjaliści, którzy wspólnie realizują najważniejsze cele jakimi są: profesjonalna opieka, indywidualne podejście oraz bezpieczeństwo dla pacjenta.

Ponad 20 lat praktycznego doświadczenia w dziedzinie medycyny estetycznej pozwala nam być precyzyjnymi m. in.:

Na co dzień zajmujemy się problemami estetycznymi skóry, oraz profilaktyką przeciwstarzeniową. Państwa problemy są rozwiązywane kompleksowo, bo zdrowy, młodzieńczy wygląd to nie tylko ładna skóra, ale przede wszystkim dobry stan zdrowia całego organizmu. Udział w szkoleniach i konferencjach, w kraju i za granicą pozwala stale poszerzać wiedzę, korzystać z najświeższych osiągnięć nauki i wdrażać najnowsze technologie i preparaty lecznicze, w oparciu o udokumentowane badania kliniczne.
 

 

 
 
Copyright Dormed © 2020. All Rights Reserved.
Created by Bikam Marketing