fbpx
Tel kom: 793-864-289   |  email: .

 

 

Lek. Aleksandra Śremska
Specjalistka Medycyny Rodzinnej
Certyfikowana Lekarka PTBO
 
Konsultacja lekarza rodzinnego dorosłych pacjentów/ konsultacja lekarska - leczenie otyłości
 
Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Staż podyplomowy i staże kierunkowe odbyła w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy i Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy. Jest specjalistką medycyny rodzinnej. Obejmuje kompleksową opieką medyczną dorosłych pacjentów, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, którą pogłębia na krajowych oraz międzynarodowych kursach i konferencjach naukowych. W codziennej praktyce cechuje ją interdyscyplinarne i indywidualne podejście do każdego pacjenta.
 
Jako aktywny członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia skupia się na nie tylko na leczeniu, ale także na prewencji chorób przewlekłych. Jako certyfikowana lekarka Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, zajmuje się również kompleksowym leczeniem otyłości z wykorzystaniem metod farmakologicznych, metod behawioralnych i motywacyjnych w zależności od wskazań medycznych i potrzeb pacjentów.
 
Chętnie dzieli się swoją wiedzą z pacjentami i propaguje zdrowy styl życia, korzystając z mediów społecznościowych. W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie Prawa Medycznego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a w 2020 roku ukończyła Zarządzanie w Ochronie Zdrowia w Studium Podyplomowym Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.
 
Wolne chwile spędza aktywnie i kreatywnie - biega, trenuje taniec towarzyski, praktykuje jogę i trekking górski, maluje obrazy i doskonali swoje umiejętności w fotografii reportażowej i portretowej.
 
Copyright Dormed © 2020. All Rights Reserved.
Created by Bikam Marketing