fbpx
Tel kom: 793-864-289   |  email: .
 
 
Lek. Anna Binek
okulistyka

Lek. med. Anna Binek -specjalista chorób oczu. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Odbywała staże w Szpitalu Uniwersyteckim nr I i nr II w Bydgoszczy . Od wielu lat pracuje na stanowisku starszego asystenta w Oddziale, obecnie  Klinice Okulistyki i Optometrii Szpitala Uniwersyteckiego nr II im. J. Biziela.  Jest stałym konsultantem w Klinice Anastezjologii i Intensywnej Terapii oraz w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego nr II w Bydgoszczy. Przez wiele lat pracowała w Poradni Okulistyki Dziecięcej, Pracowni Angiograficznej i Laserowej.

Posiada duże doświadczenie w zakresie mikrochirurgii oka. Wykonała wiele operacji zaćmy,  usunięcia skrzydlików, guzków spojówki i powiek, gradówek, kępek zółtych . Od lat zajmuje się leczeniem chorób rogówki za pomocą naszycia błony owodniowej.

Wykonuje zabiegi korygujące odwinięcie i  i podwinięcie powiek. . Aplikuje zatyczki do kanalików łzowych. Specjalizuje się w leczeniu zespołu suchego oka, dysfunkcji gruczołów Meyboma.

Doświadczona w laseroterapii siatkówki, terapii laserowej jaskry i zaćmy wtórnej.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób spojówki, rogówki, zapleń błony naczyniowej oka, jaskry, zaćmy ,schorzeniami siatkówki w tym retinopatiią cukrzycową i zwyrodnieniem plamki żółtej ,a także korekcją okularową.

 

 
Copyright Dormed © 2020. All Rights Reserved.
Created by Bikam Marketing