fbpx
Tel kom: 793-864-289   |  email: .

Profhilo zabieg odmładzający skórę oraz tkankę.

Nagrodzona przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej.

Profhilo zawiera hybrydowy kompleks na bazie lekkich oraz ciężkich łańcuchów kwasu hialuronowego, posiadający silne działanie biostymulujące oraz regenerujące skórę.

W stopniowy sposób zachodzi bioremodeling czyli przebudowa skóry. Profhilo jest nie tylko wypełniaczem, ale przede wszystkim stymulatorem tkankowym, aktywującym naturalne procesy regeneracji skóry. Zabieg odmładzający skórę oraz tkankę podskórną, która jest rusztowaniem dla skory.

Przywraca kontur twarzy, poprawia jakość oraz wygładza skórę szyi, dłoni i ramion. 

Pozwala przywrócić objętość – stosujemy go jako zabieg zarówno liftingujący jak i poprawiający wolumetrię twarzy przy jednoczesnyej bioregeneracji skóry twarzy.

PROFHILO ® to innowacyjna metoda zabiegów odmładzających, która neutralizuje wiotkość skóry oraz skutecznie przywraca objętość skóry.

 

Jak długo utrzymuje sie efekt i jak często stosować zabieg?

Efekty zabiegu utrzymują się od 1 do 1,5 roku. Jego efektem jest wygładzenie skory, zapoczątkowuje procesy naprawcze, działa przeciwzapalnie.

Efekty widoczne od razu po zbiegu:

  1. naturalny efekt

  2. efekt wolumetrii + biostymulacji

  3. zaraz po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności

Zabieg wykonywany jest najczęściej dwukrotnie w odstepie miesiąca. W celu podtrzymania efektów zaleca się wykonywać tzw. zabiegi przypominające.

 

 

 
Copyright Dormed © 2020. All Rights Reserved.
Created by Bikam Marketing