fbpx
Tel kom: 793-864-289   |  email: .

Czy gabinet medycyny estetycznej to odpowiednie miejsce dla mężczyzny? To pytanie stawia sobie pewnie niejeden przedstawiciel tej płci. Odpowiadając powinniśmy się zastanowić jaki jest cel takiej wizyty. Czy chodzi o kompletne wygładzenie twarzy i przywrócenie młodzieńczego wyglądu? A może o subtelne zamaskowanie oznak starości i podkreślenie rysów twarzy? Każdy pacjent decyduje jaki efekt chce uzyskać.

Medycyna estetyczna nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet. Jest szereg zabiegów, z których mogą skorzystać również panowie. W ten sposób mogą uzyskać naturalny i zrelaksowany wygląd. Częstym problemem mężczyzn jest również nadmierna potliwość. Jest to bardzo dokuczliwe, szczególnie w przypadku aktywnego trybu życia. Mokre plamy pod pachami psują schludny wygląd, a spocone ręce i stopy zmniejszają komfort życia. Leczenie toksyną botulinową przynosi bardzo dobre rezultaty i pomaga uporać się z tym bardzo uciążliwym problemem.

Istnieją preparaty kwasu hialuronowego stworzone specjalnie dla mężczyzn. Zabiegi z ich użyciem pozwalają na wypełnienie zmarszczek i równoczesne zachowanie naturalnego wyglądu, niewskazującego na jakąkolwiek ingerencję.

W celu uzyskania subtelnego liftingu stosuje się nici APTOS i BARB.

Uzyskany efekt można porównywać z zabiegiem operacyjnym, lecz jest on znacznie bezpieczniejszy i obarczony mniejszym ryzykiem powikłań. Pacjent sam decyduje jaki ma być efekt końcowy.

Czy dbanie o własny wygląd jest oznaką męskości? Oczywiście, że tak! Zabiegi medycyny estetycznej pomogą zachować Ci pewność siebie i zdrowy, naturalny wygląd, bez względu na Twój wiek.

 

 
Copyright Dormed © 2020. All Rights Reserved.