OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

W jakim celu stosuje się osocze bogatopłytkowe? ( wampirzy lifting)

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu odmłodzenia i regeneracji skóry. Skóra poddana zabiegowi staje się bardziej elastyczna gęsta i napięta, natomiast jej fałdy i zmarszczki ulegają wygładzeniu.

MĘŻCZYZNA W GABINECIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Czy gabinet medycyny estetycznej to odpowiednie miejsce dla mężczyzny? To pytanie stawia sobie pewnie niejeden przedstawiciel tej płci. Odpowiadając powinniśmy się zastanowić jaki jest cel takiej wizyty. Czy chodzi o kompletne wygładzenie twarzy i przywrócenie młodzieńczego wyglądu? A może o subtelne zamaskowanie oznak starości i podkreślenie rysów twarzy? Każdy pacjent decyduje jaki efekt chce uzyskać.

Nici Liftingujące

Zabiegi z zastosowaniem nici liftingujących od kilku lat wykonywane są z powodzeniem w Europie, Azji i USA, stają się też coraz bardziej popularne i dostępne. Procedury te doskonale trafiły w niszę rynkową: pacjenci chcą mieć efekt liftingu natychmiast, ale z drugiej strony nie chcą być poddani klasycznemu zabiegowi chirurgicznemu. Niewątpliwą zaletą nici liftingujących jest ich całkowita bioresorbowalność i biokompatybilność co daje wysoki profil bezpieczeństwa, zapewniając niezwykłą skuteczność estetyczną.

 
Copyright Dormed © 2020. All Rights Reserved.
 

facebook.png